Укр Рус

Працевлаштування у Києві

Чи може навчальний заклад гарантувати працевлаштування?

 • rocket

  Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

 • clipboard

  Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

 • books

  Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

 • smiling-face-with-sunglasses

  Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

 • globe-with-meridians

  Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

 • direct-hit

  Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

Фактори вашого успіху

 • Самостійне навчання

  Для досягнення успіху після закінчення навчання потрібно близько 200 годин провести за самостійним вивченням матеріалів

 • Домашні завдання

  Виконуючи домашні завдання, ви практикуєтеся, отримуючи оцінку ваших робіт і практичні поради Викладача

 • Відвідування занять

  Регулярне відвідування занять дозволить системно проходити навчання, не упускаючи важливих тем для вивчення

 • Мотивація

  При належній мотивації ви будете більш відповідально підходити до процесу навчання, що дозволить успішно завершити курс

Наші викладачі та випускники працюють в топових IT-компаніях світу

 • Iсторії успіху

  Історії наших Випускників, які змогли!

 • Квітень 2023. Тетяна Горкун

  Квітень 2023. Тетяна Горкун

  Проходжу зараз процес онбордингу у польській аутсорс компанії, яка розробляє мобільні застосунки для ринку Канади та Скандинавії.

  Їх я знайшла самостійно, коли писала компаніям на їх загальні мейли чи HRам з питаннями чи потрібен їм UX/UI дизайнер. Тому раджу робочий варіант саме такий, відгукутиватись на вакансії та надсилати запити до рекрутерів напряму, і ваша компанія вам відгукнеться)

 • Квітень 2023. Андрій Олесик

  Квітень 2023. Андрій Олесик

  Після курсів працевлаштувався в невелику польску фірму в Познані, що сподобалось, що графік роботу гібрідний, тобто можна працювати іноді онлайн. Також дуже дякую за допомогу з резюме, було у нагоді.

 • Квітень 2023. Олександра Шавріна

  Квітень 2023. Олександра Шавріна

  Чи круто, що я пройшла курс SMM в школі Hillel? Так, 100%.

  В мене зараз 12 проєктів, і коли до мене приходять, то завжди кажуть, що стільки скільки я знаю ніхто з SMM не знає. А я то знаю, звідки я це знаю😊😅

  Зараз я створила свою невеличку команду і працюю сама на себе))

 • Квітень 2023. Євген Григоренко

  Квітень 2023. Євген Григоренко

  Євген успішно закінчив курс Front-end Basic та продовжив навчання на курсі Front-end Pro і вже на середині курсу працевлаштувався у компанію Jolly Commerce на позицію Junior Shopify Developer.

 • Квітень 2023. Куінь Ань Дао

  Квітень 2023. Куінь Ань Дао

  Куінь Ань успішно закінчила курс Project Management та влаштувалась в компанію GroupBWT на позицію Assistant Project Manager.

Відгуки випускників школи

1500+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Хочу сказати величезне ДЯКУЮ моїй викладчці Антоніні Мороз! Кращого вчителя я не зустрічала. Найприємніша людина , чудовий спеціаліст у своїй справі , знає відповідь на будь-яке питання і завжди допоможе 24/7. Якщо ви не знаєте до якого викладача піти на початковий курс по дизайну , 100% тільки до Антоніни! Я вас запевняю , ви отримаєте величезне задоволення і купу знань від такого чудового викладача та курсу! Дякую Hillel , дякую Антоніна! ❤️
Дуже рекомендую школу Hillel! Початок навчання припав на початок квітня, не дивлячись на те, що були активні бойові дії, школа зробила все, щоб навчання відбулось. Дуже рекомендую супер найкращого ментора Юлію Клімук, дякую їй за її знання, які вона вміло змогла донести , та навчити нас цікавим і дуже корисним знанням, без сумніву це найкраща школа і найкращий ментора!
Оксана Оксана

Оксана Оксана

Проходила курс JAVA BASIC онлайн з Володимиром Братчіковим. Ні секунди не шкодую. Він дуже захопливо розповідає, дає глибоку інформацію. Мені іноді навіть здавалось - для чого нам, початківцям стільки інфо. А потім зрозуміла :) Викладач уважний, за потреби усе додатково пояснює. Незважаючи на онлайн формат (який до війни навіть і не обрала б) - курс та викладач зайшли! Щиро дякую Володі та школі. Щодо школи - мені подобається. Зараз вже на іншому курсі вчусь. Довелось декілька разів заморожувати навчання, переходити з групи в групу. Школа з розумінням до цього ставиться та виконує усі примхи студентів :) Щодо рівня знань - порівнювати немає з чим, але мені як початківцю здається, що досить багато матеріалу та практики дається. Відгук реальний, від щирого серця.
Хотіла б подякувати школі та викладачу Вірі Зінкевич за курс "Project Management"! Навчання було цікавим та насиченим. Мені дуже сподобався виклад матеріалу Вірою на лекціях: все було структуровано, послідовно, зрозуміло й практично. Домашки й зворотній зв'язок щодо них допомагали більш детальніше розібратись у темах. Сподобались також лекції щодо технічної сторони ІТ для РМ. Дякую!
Такое впечатление, что все положительные отзывы - под копирку... Запросил обратный звонок для более детального пояснения курса. Ответили в телеграмм "интересует курс или записать на курс?". Для себя, хотел получить расширенную информацию. В итоге, ответ в телеграмм - "Ссылка на сайт, читайте, изучайте и до свиданье...." На сайте я и сам могу прочитать, только из написанного, для меня все новое и требует разъяснений. Для чего и потребность в обратной связи. После их ответа, остался какой то негатив, ощущение полного пофигизма к клиентам. Про обучение могу только догадываться... Прохожу мимо.
Курс дуже сподобався! По знанням - наче рік в універі. Готовтесь працювати. :) Особливо нам повезло з викладачем (і це не лише моя думка). Він міг і надихнути, і розвеселити, і свторити дружню атмосферу, і дати чарівний пендель. Мені здавалось що он-лайн буде складно і я здамся на половині шляху. Але було цікаво і було багато практичних завдань. Я дивлюсь на пройдений шлях і дивуюсь: Це я зробила?? Оо Це краще вкладення у себе.
Oleksandr Fedonenko

Oleksandr Fedonenko

Придбав нові знання,дякую!
Отличный курс и очень толковый преподаватель Мария ) Понравился комплексный подход, объяснение процессов, привлечение реальных рабочих примеров, что бы сразу пофиксить вопросы и проблемы, которые будут возникать на практике ) Рекомендую 👍

Ви роботодавець, і у вас є вакансія для наших Студентів?